Ürkmez Mühendislik
0 212 631 88 61 - 0 554 89 25 111

Ürünler

EPOXY ZEMİN KAPLAMA

Her Türlü beton zeminde çok dayanıklı antibakteriyel temiz bir zemin oluşturmak için tercih edilen epoxy zemin kaplamasıdır.
DUVAR VE KOLON TRAFİK İŞARETLEMELERİ

Klor kauçuk modfiyeli alkid reçine esaslı hava kurumalı yüzeye çok iyi nufus eden aşınmaya dayanıklı çabuk kuruyan yol çizgi boyası ile duvarların trafik yönlendirmesine uygun olarak trafik sarısı zemin üzerine siyah bantlar ile boyanmasıdır. Gerekli projelerde otopark katlarının renk kodlamasıda istenilen renkte yapılmaktadır.
TRAFİK YATAY İŞARETLEMELERİ ÇİZGİLERİ

Her türlü asfalt, beton ve epoksi ile kaplanmış zeminlerde rulo, fırça veya pistole ile kolaylıkla uygulanabilir. Özel yol çizgi makinası ile uygulandığında en efektif ve uzun ömürlü olarak kullanılabilir hale gelir. Yüksek esneklik, mükemmel yapışma, aşınma direncine sahip olan bu ürün çok hızlı kuruma özelliği taşımaktadır. Tuzlu su ve kimyasallara karşı yüksek mukavemet sağlar, gece görüşünü kolaylaştıran aydınlanma faktörü yüksek düzeydedir.
TRAFİK İŞARETLEME LEVHALARI

Trafik Düşey Projelendirme Standart ve Özel Trafik Levhası Üretimi Saha Uygulaması
LİNEER DOĞRULAMA SİSTEMİ

Üretim ve saha uygulaması
YUMUŞAK SINIRLAYICI DİKME

Ürün Tedariği ve Saha Uygulaması
KOLON KÖŞE KORUMA

Ürün Tedariği ve Saha Uygulaması
BETON ZEMİN SERTLEŞTİRİCİ VE TOZUMAZLIK KAPLAMASI

Beton Zemin Sertleştirici ve Tozumazlık, düzgün perdahlı dökülmüş zeminlerde tozumazlık elde etme amaçlı lityum silikat sıvı yüzey sertleştirici uygulaması ile edilen ve yaklaşık 20 yıl beton yüzeyde tozumazlık garantisi verilebilen bir uygulamadır
TRAFİK ÇİZGİ BANTLARI

Trafik Yer Çizgilerinin oluşturulmasında kullanılacak pürüzlü bantlar mükemmel trafik kontrol kabiliyetine ve ışık yansıtmasına sahiptir. Yüksek kaliteli kaplama yapışması ,yüksek yansıtma indeksli yansıtma parçalı , mükemmel yansıtma kapasitesi ve sürücülerin bant üzerindeyken titreşimi hissetmesi özelliklerine sahiptir. Alt kısmı mükemmel yapışma kapasiteli ve hava koşullarına uyumlu yapışkanlıdır. Bu ürün normal yol malzemelerinden daha yüksek kaliteli ışık yansıtmasına sahiptir ve kolay uygulanır. Dayanım süresi uzundur.
ALÜMİNYUM YOL BUTONU

Alüminyumdan mamül prizmatik reflektör lensli ankrajlı trafik yol butonudur. Asfalta ve betona ankrajlı olarak yapıştırıcı ile uygulanır. Ankrajı ile beraber yekpare döküm olarak üretildiğinden tüm koşullara dayanıklıdır. Prizmatik lensi ile gece ve gündüz yüksek görünürlülük sağlar. ;